پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد یانگ کیان فرد مسلح "پست 00" چینی اولین مدال طلای المپیک توکیو را از آن خود کرد
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-28-83900878
حالا تماس بگیرید

یانگ کیان فرد مسلح "پست 00" چینی اولین مدال طلای المپیک توکیو را از آن خود کرد

2021-07-24

آخرین اخبار شرکت در مورد یانگ کیان فرد مسلح

یانگ کیان که برای اولین بار در بازیهای المپیک شرکت کرده بود ، در مسابقات مقدماتی کمی زیر سطح تمرینات خود بازی کرد و حتی از لیست 10 نفره در لیست نتایج زمان واقعی خارج شد و در نهایت با 628.7 رینگ و مقام ششم
در فینال ، یانگ کیان سطح بسیار بالایی را بازی کرد.پس از 10 شوت ، او در میان 8 نامزد نهایی در رده اول قرار گرفت و با 0.3 رینگ رتبه دوم Distad نروژی را به دست آورد.

آخرین اخبار شرکت یانگ کیان فرد مسلح "پست 00" چینی اولین مدال طلای المپیک توکیو را از آن خود کرد  0
با ورود به مرحله حذفی هیجان انگیز ، یانگ کیان در سه تیم برتر ثابت مانده است.قبل از آخرین شوت ، او با 0.2 رینگ از گالاهینا عقب افتاد.
در آخرین ضربه ، گالاشینا اشتباه جدی رخ داد و فقط به 8.9 رینگ برخورد کرد ، در حالی که یانگ کیان با ضرب 9.8 رینگ به یک نتیجه معکوس دست یافت و این مدال طلای گرانبها را با برتری 0.7 رینگ بدست آورد.


یانگ کیان پس از کسب عنوان قهرمانی نتوانست هیجان خود را پنهان کند."بسیار هیجان زده و بسیار خوشحالم. من قبل از آخرین شلیک بسیار عصبی بودم و فقط می توانستم تمام تلاشم را برای تنظیم و کنترل احساسات خود انجام دهم. در مورد جشن ، من این موارد را در نظر نگرفته ام ، زیرا بعداً مسابقات برگزار می شود ، من باید خوب انجام دهد. آماده شوید. "


با توجه به تأثیر به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو ، زمان آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو به پنج سال افزایش یافته است.یانگ کیان ، که تازه 21 ساله شده است ، در مورد این سالها آماده سازی سخت گفت: "سری قبلی آزمایش ها برای تلاش های آموزشی جواب داده است. ، من چیزهای زیادی کسب کردم. از اینکه بالاخره این طلا را گرفتم بسیار خوشحال و هیجان زده هستم. در ابتدا خیلی فکر نمی کردم. بعد از اینکه مدال طلا گرفتم ، احساس بسیار سپاسگزاری خواهم کرد. "

آخرین اخبار شرکت یانگ کیان فرد مسلح "پست 00" چینی اولین مدال طلای المپیک توکیو را از آن خود کرد  1
سفر یانگ کیان به المپیک توکیو هنوز به پایان نرسیده است.در روز 27 ام ، او دوباره در مسابقات تیم مخلوط تفنگ بادی بازی خواهد کرد.

درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دریچه کرایوژنیک گلوب عرضه کننده. حقوق چاپ 2020-2024 cryogeniccontrolvalve.com . تمامی حقوق محفوظ است.